25 Nov 2014 Više

IZBOR FINA ZA NAJBOLJEG VATERPOLISTU: Filip Filipović po drugi put igrač godine u svetu

Naš reprezentativac Filip Filipović po drugi put je osvojio laskavu titulu najboljeg vaterpoliste sveta prema odluci Svetske kuće vodenih sportova (FINA). To je drugi put da je Filipović...pročitaj više.

24 Nov 2014 Više

FINALE DEJVIS KUPA U TENISU: Prva titula za Švajcarsku, Vavrinka najzaslužniji, Federeru slava

Reprezentacija Švajcarske ovogodišnji je šampion teniskog Dejvis kupa, pošto je u finalu održanom u Lilu, savladala domaćina Francusku sa 3:1 u pobedama. Najzaslužniji...pročitaj više.

ZAVRŠENA SEZONA 2014. U FORMULI 1: Titula Luisu Hamiltonu, potpuna dominacija Mercedesa

Prekinuta je četvorogodišnja vladavina "Red Bul" trkačkog tima i Nemca Sebastijana Fetela u Formuli jedan. Britanac Luis Hamilton novi je šampion "najbržeg cirkusa na...pročitaj više.

17 Nov 2014 Više

ATP FINALE LONDON: Kralj No1e odbranio tron, Federer predao, umesto borbe titana egzibicija

Novak Đoković je odbranio titulu na završnom ATP turniru sezone, pošto je Rodžer Federer zbog povrede leđa odlučio da ne izađe na borilište. No1e je tako bez mnogo muke...pročitaj više.

15 Nov 2014 Više

ATP ZAVRŠNI MASTERS U LONDONU: Novak u finalu, dostojan otpor Nišikorija teniskom kralju

Novak Đoković prvi je finalista ATP završnog turnira u Londonu, pošto je savladao Japanca Keija Nišikorija u tri seta - 6:1, 3:6, 6:0. Tako je prekinuta veličanstvena Novakova...pročitaj više.