14 Sep 2017 Više

EVROPSKO PRVENSTVO ZA KOŠARKAŠE 2017: Srbija pregazila Italiju, Rusija na putu do finala

Srpski košarkaši odigrali su najbolju utakmicu u dosadašnjem toku Evropskog šampionata i bez problema savladali Italiju - 83:67 (18:17, 26:16, 15:15, 24:19). Naš...pročitaj više.

11 Sep 2017 Više

ZAVRŠEN US OPEN 2017: Nova titula za Olgu Danilović u juniorskom dublu

Najveća nada srpskog ženskog tenisa, Olga Danilović, osvojila je i treću Gren slem titulu u igri parova za juniorke. Posle "Rolan Garosa" prošle godine i Vimbldona ove, srpska...pročitaj više.

10 Sep 2017 Više

EVROPSKO PRVENSTVO ZA KOŠARKAŠE 2017: Srbija pobedila Mađarsku, Italija rival u četvrtfinalu

Košarkaši Srbije preskočili su prvu prepreku u nokaut fazi na Evropskom prvenstvu. Reprezentacija Mađarske odigrala je potpuno rasterećeno i pružila vrlo jak otpor našem...pročitaj više.

7 Sep 2017 Više

EVROPSKO PRVENSTVO ZA KOŠARKAŠE 2017: Srećna Srbija prva u grupi, otvoren put do polufinala

Desetkovana košarkaška reprezentacija Srbije, bez sedam osvajača srebrne olimpijske medalje u Riju, uz dosta sreće osvojila je prvo mesto u grupi D na Evropskom prvenstvu koje se...pročitaj više.

6 Sep 2017 Više

KVALIFIKACIJE ZA SVETSKO FUDBALSKO PRVENSTVO: Srbija pobedila Irsku, na korak do cilja

Fudbalska reprezentacija Srbije je pred velikim uspehom i plasmanom na Mundijal u Rusiji, koji se održava sledeće godine. "Orlovi" su slavili u Dablinu sa 1:0 (0:0) pogotkom Aleksandra...pročitaj više.