26 Jul 2015 Više

ŽREB ZA SVETSKO FUDBALSKO PRVENSTVO U RUSIJI: Srbija u najslabijoj kvalifikacionoj grupi

Fudbalska reprezentacija Srbije bila je veliki miljenik Fortune na žrebanju grupa za kvalifikacije za naredno Svetsko prvenstvo, koje će se održati 2018. u Rusiji. Naša selekcija...pročitaj više.

22 Jul 2015 Više

EVROPSKO PRVENSTVO U STRELJAŠTVU: Zlatna Ivana Maksimović, srebrne juniorke

Ivana Maksimović je nova šampionka Evrope u streljaštvu, u disciplini malokalibarska puška 50 metara trostav! To je prvo zlato u karijeri za srpsku reprezentativku, koja je...pročitaj više.

20 Jul 2015 Više

EVROPSKO PRVENSTVO ZA KOŠARKAŠE DO 20 GODINA: Srbija na tronu, Jaramaz junak finala

Mlada košarkaška reprezentacija Srbije je novi šampion Evrope! U desetom meču prvenstva za igrače do 20 godina srpski košarkaši su ostvarili i deseti trijumf, pa...pročitaj više.

FINALE SVETSKE LIGE U ODBOJCI: Titula Francuskoj, Srbija po peti put vicešampion

Odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju u ovogodišnjoj Svetskoj ligi! Izabranici Nikole Grbića nisu imali snage da ponove fenomenalnu igru iz polufinala sa...pročitaj više.

ČETVRTFINALE TENISKOG DEJVIS KUPA: Oslabljena Srbija izgubila od Argentine

Teniska reprezentacija Srbije poražena je u četvrtfinalu Dejvis kupa od Argentine u Buenos Ajresu sa 4:1. Jedini poen za našu selekciju osvojio je Dušan Lajović, koji je ubedljivo...pročitaj više.