31 May 2017 Više

ROLAN GAROS - DRUGO KOLO: Novak ratuje sam, Viktor pao posle tri taj-breka

Novak Đoković ostao je, već nakon druge runde, jedini srpski predstavnik u singl konkurenciji na "Rolan Garosu". Drugi teniser sveta bio je bolji od Portugalca Žoaoa Souze sa 6:1, 6:4,...pročitaj više.

29 May 2017 Više

ROLAN GAROS - PRVO KOLO: Novak i Viktor ubedljivi na startu, Janko, Dušan i Jelena ispali

Otvoreno prvenstvo Francuske u tenisu nije dobro počelo za naše igrače. Već u prvom kolu su zaustavljeni Janko Tipsarević, Dušan Lajović i Jelena Janković, dok su dalje...pročitaj više.

27 May 2017 Više

POČINJE ROLAN GAROS 2017: Novak Đoković brani titulu, žreb izuzetno nepovoljan

Pre godinu dana Novak Đoković je dostigao vrh "belog sporta" osvajanjem "Rolan Garosa". U tom trenutku naš as je u svom vlasništvu imao trofeje sva četiri Gren...pročitaj više.

22 May 2017 Više

FAJNAL FOR KOŠARKAŠKE EVROLIGE U ISTANBULU: Prva titula za Fenerbahče, deveta za Željka Obradovića

Završena je Evroliga za košarkaše. Novi klupski prvak Evrope je istanbulski Fenerbahče, kojeg sa klupe predvodi Želimir-Željko Obradović, a za koji nastupaju srpski...pročitaj više.

21 May 2017 Više

ATP I WTA TURNIR U RIMU: Novak poražen u finalu od Zvereva, Agasi novi trener srpskog tenisera

Novak Đoković nije uspeo da osvoji ATP Masters 1000 turnir u Rimu, pošto je u finalu odigrao izuzetno loše i ubedljivo izgubio od Aleksandra Zvereva - 4:6, 3:6. Srpski as nije uspeo...pročitaj više.